top of page
1.png

SPARX SHARPENER PRO

BUZ PATENİ BİLEME MAKİNASI
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

nhl.jpg

Profesyonellerin Kullandığını Kullanın

23 NHL Takımının Tercihi!

Sparx Sharpener Pro oyunu ciddiye alanlar içindir. Sparx Sharpener, hem standart Sparx Sharpener Tabanını hem de ağır hizmet tipi metal ve cam Sparx Sharpener Pro Tabanını içeren benzersiz bir 2'si 1 arada sistemdir. Evdeyken bileyicinizi Pro tabanda tutun ve yola çıktığınızda kolayca standart tabana aktarın.

 

Sparx Sharpener'da bulunan devrim niteliğindeki bileme teknolojisinin aynısı ve değiştirilebilir tabanların ek esnekliği ile.

İhtiyacınıza ve Bütçenize Uygun SparX Bileyiciyi Seçin

1.jpg

Stressiz Hizalama Sistemi

Mevcut paten bileme makinelerinin aksine, Sparx Sharpener, bilenmiş her paten çiftinde yeniden hizalamayı gerektirmez ve Taşlama Halkalarını değiştirirken veya farklı bıçak kalınlıklarına sahip patenleri bilerken makineyi yeniden hizalamaya gerek yoktur. Sparx Sharpener'ın hizalanması genellikle ilk kurulum sırasında gerçekleştirilir ve daha sonra zaman içinde periyodik olarak kontrol edilir.

2.jpg

Sezgisel Elektronik Ekran

Basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü, Sparx Sharpener'ın sezgisel olmasını sağlar; bileme döngülerinin sayısını ayarlayın, Taşlama Halkanızın ömrünü görüntüleyin, güvenlik uyarıları alın ve keskinleştirin - tüm bunları kullanımı kolay kontrol panelinden yapın. Özel elektronikler, doğru ve güvenli bir bileme sağlamak için tüm bileme işlevlerini sürekli olarak kontrol eder ve izler.

6.jpg

Kolayca Ayarlanabilen Halka Yüksekliği

Basit, kullanımı kolay ayarlanabilir halka tutucu, kısa veya uzun çelik için anında ayarlama yapılmasına olanak tanır. Patentli Yükseklik Ayarlama Düğmemiz, kalemtıraşın içine kolayca yerleştirilmiştir ve halkanın yüksekliğini yükseltmek için sola döndürülmesi veya yüksekliği düşürmek için sağa döndürülmesi yeterlidir. Sadece birkaç saniye içinde yüksek çelikli bir patenden düşük çelikli diğerine geçin.

3.jpg

Kendinden Merkezli Paten Kelepçesi

Patentli paten kelepçe tasarımımız, pateni taşlama halkasına mükemmel şekilde hizalayarak değişen bıçak türleri ve kalınlıklarının yarattığı zorlukları ortadan kaldırır. Sadece kelepçe koluna basın, pateni paten kelepçesine yerleştirin ve başlamaya hazırsınız. Kaykay bıçağını taşlama halkasıyla hizalamaya gerek yok; kendinden merkezlenen paten kelepçesi, her seferinde mükemmel bir bileme elde etmek için varsayımları ortadan kaldırır.

4.jpg

Hassas ve Güçlü Taşıma

Taşıyıcı, Taşlama Halkasını tutarlı basınç, ilerleme hızı ve RPM ile paten bıçağı boyunca hareket ettirir. Bu benzersiz tutarlılık, her seferinde pürüzsüz bir yüzey kalitesi sağlar ve yalnızca birkaç bileme işleminden sonra profilleri değiştiren geleneksel bileme makinelerinin aksine, tutarlı basınç ve hız bıçağın profilini/sallantısını bıçağın ömrü boyunca korur.

5.jpg

Cihaz İçi Filtrasyon Sistemi

Patenleri bilerken toz birikmesi kaçınılmazdır, ancak biz hallederiz. Sparx Sharpener, entegre bir filtre sistemine ve toz parçacıklarını toplayıp filtreleyen güçlü bir fana sahiptir, böylece bileticinizin ve çevresinin temiz kalmasını sağlar. Gelişmiş elektronik, filtrenizi şarj etme zamanı geldiğinde sizi otomatik olarak bilgilendirir.

KUTUDA NELER VAR?

- Lansmana Özel -

%10 İndirim

DOĞRULUK.
TUTARLILIK.
PERFORMANS.

Sparx Skate Sharpener her seferinde profesyonel düzeyde doğruluk sağlar. Oyununuzun seviyesini yükseltin!

turkiye.png
bottom of page